Recenze klientů

"Když otevřete dveře od tohoto masážního salónu, hned poznáte, že jste tady správně, a že budete v dobrých rukách. Místnosti jsou vkusně vybavené, citlivě osvětlené, hraje tu příjemná muzika. Masáží už jsem zažil mnoho, ale tady se jednalo téměř o rituální záležitost, která začala vlídným rozhovorem s pochutnáním si na okořeněném kakaovém nápoji. Zkrátka zde nenásilným způsobem zapojíte všechny smysly. Samotnou masáž vám popíšu jednoduše.: příjemně energická, uvolňující, uzdravující, profesionálně provedená a v konečném důsledku fyzicky i psychicky posilující. Z pěti hvězdiček bych tady využil všech pět! Aleš F. "

"Slovy se jen těžko popisuje, co můžete zažít na tantrické masáži. Jemné profesionální doteky masérky Renaty vás odvedou do jiné dimenze bytí. Poznáte, jak moc mystické a tajemné dokáže vaše tělo být. Tak silný intimní prožitek, který se dostavil v závěru úžasné masáže jsem ani v těch nejtajnějších představách nečekala. Pokud toužíte po něčem nevšedním, po ozdravení a objevení vašeho ženství, oddejte se tantře. Renatko děkuji Vám. Těším se na příště Jana F. "

"Milá Renatko, pořád nenacházím moc slov.. a .. I když jsem toho moc nenamluvil - napoprvé, tak jsi mě hodně posunula!.. Děkuji ti za tvé rady i péči.. Budu trénovat dýchání, výtah a vše okolo.. Krásný večer ti. Petr"

"Až do teď byla má představa o tantrické masáži naprosto zkreslená.Byl to můj několikátý kontakt s tímto druhem masáží a zcela upřímně musím říct, že to nelze srovnat.Zážitek z masáže byl díky slečně Renatě absolutně nepopsatelný.Mé dosavadní prožitky z vyvrcholení, jsou nesrovnatelné.Do teď nechápu co to bylo, ale rozhodně to chci zažít znovu.Ještě jednou velké díky. K "

"Byl to naprosto fantastický zážitek. Nikdy jsem nezažil nic tak intenzivního. Opravdu nevím jak to popsat, protože je to slovy nepopsatelné. Renatko, jsi vážně skvělá. Děkuji Mirek" 

"Můj první kontakt s TANTROU dopadl nad má očekávání. Čekal jsem, něco úplně jiného, ale tohle bylo mnohem lepší než moje představy. Jindra" 

"Každý kdo má tantru za sexuální služby, je na velikém omylu. Tohle je totiž mnohem, mnohem víc.... Prostě wooow Velké díky Renato. Petr K." 

"Hodně jsem se bál a nevěděl jsem co mám čekat.Slečna mi vše krásně vysvětlila a radila mi v průběhu masáže jak pracovat s vlastní energií.Doposud jsem neměl tušení, co naše vlastní tělo dokáže. Je to neuvěřitelné.Přestože už nejsem žádný mladík a mám za sebou mnoho krásných zážitků, děkuji Renatce za úplně nové prožitky. Miroslav H."