Druhy masáží

Druhy masáží

Doteky bohyně

20.11.2022

Tantrická masáž je celostní smyslná masáž, jejímž cílem je probudit a distribuovat sexuální energii po celém těl tak, aby se usnadnilo léčení, transformace a duchovní růst mezi příjemcem a masérem. Součástí masáže jsou dechové techniky, které prohlubují zážitek a dostanou příjímacího hluboko do svého nitra.

Božská tantra je grál v tantrické masáži. Dokonalá péče o Vaše tělo i duši. Na začátku před samotným rituálem Vás čeká rozvolnění pánevního dna pro nejintenzivnější průchod energie. O Vaše tělo bude postaráno jako o tělo Boha / Bohyně. Luxusní vůně, pohlazení Vašich smyslů, smyslná hudba, to vše Vás dostane mimo realitu všedního dne.
Součástí...

Součástí každé masáže, je dle přání klienta, vnější anální masáž. Masáž vnitřní tj. masáž prostaty je možné objednat ke kterékoli masáži 120 minut a více.

Masáž lingamu je nádherná smyslná olejová masáž, při které se každý muž doslova rozplývá potěšením. Průběh celé masáže probíhá pouze na přední straně těla a zaměřuje se hlavně na oblast třísel, stehen, podbřišku a celého lingamu. Po celou dobu se pracuje s tokem sexuální energie.

Masážní přístroj BCM
* zlepšuje krevní oběh a metabolismus
* uvolňuje a stabilizuje páteř, svaly, energetické dráhy
* zlepšuje funkci střev a trávení
* podporuje obranný systém organismu
* stimuluje libido
* usnadňuje denní cvičební program a přispět tak k udržení správné tělesné hmotnosti

Celotělová uvolňující olejová masáž. Relaxační masáž je zvláště důležitá v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží. Technika masáže umí pomoci od bolesti, napětí ztuhlých a bolavých svalů, pomáhá podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu. Používají se...