CENÍK

Doteky mystické bohyně 60 minut

Celostní smyslná masáž pro muže i ženy bez intimní masáže

1 399 Kč

Doteky mystické bohyně 90 minut

Celostní smyslná masáž pro muže i ženy bez intimní masáže

2 199 Kč

Doteky mystické bohyně 90 minut s intimní masáží

2 599 Kč

Doteky mystické bohyně 120 minut s masáží Lingamu

Celostní smyslná masáž pro muže  (včetně masáže intimních partií), obsahující smyslný rituál uctění těla 
* masáž lingamu je prastará masážní technika, která se zaměřuje na masáž mužských genitálií. Lingam představuje mužskou energii a spojení země, nebe a plodnosti. Tato masáž se provádí pomocí mnoha různých relaxačních a stimulačních technik. Masérka využívá ruce k probuzení spící sexuální energie v mužských genitáliích a pomáhá jí proudit po celém těle.

Existuje několik výhod masáže lingamu, včetně lepší a delší erekce, zvýšení sexuální výkonnosti, pomáhá při překonávání předčasné ejakulace a dalších sexuálních problémů, podporuje celkovou pohodu a je velmi příjemná.

3 399 Kč

Doteky mystické bohyně 120 minut s masáží Yoni

Celostní smyslná masáž pro ženy (včetně masáže intimních partií), obsahující smyslný rituál uctění těla
* masáž Yoni může pomoci dosáhnout většího spojení s vaší myslí, tělem a duší. Hledáním v sobě můžeme odemknout svůj potenciál spojit se na mnohem vyšší duchovní úrovni a se svým vnitřním dítětem.

3 399 Kč

Doteky mystické bohyně 150 minut s intimní masáží

3 999 Kč

Doteky mystické bohyně 180 minut s intimní masáží

4 499 Kč

Masáž lingamu 30 minut

* masáž lingamu je prastará masážní technika, která se zaměřuje na masáž mužských genitálií. Lingam představuje mužskou energii a spojení země, nebe a plodnosti. Tato masáž se provádí pomocí mnoha různých relaxačních a stimulačních technik. Masérka využívá ruce k probuzení spící sexuální energie v mužských genitáliích a pomáhá jí proudit po celém těle

součást balíčku u masáží 90 minut a více

Masáž prostaty 

Součástí každé masáže, je dle přání klienta, vnější anální masáž. Masáž vnitřní tj. masáž prostaty je možné objednat ke kterékoli masáži 120 minut a více

Masáž zahrnuje: uvolnění v oblasti beder a pánevního dna, masáž hráze, přímou stimulaci prostaty

 

součást balíčku u masáží 120 minut a déle (dle přání klienta)  Božská tantra 150 minut

Celostní smyslná masáž pro muže i ženy obsahující rozvolnění pánevního dna před masáží pro dosažení lepšího proudění energie, dva rituály pro uctění těla a intimní masáž, před masáží je podáváno ceremoniální kakao pro hlubší zážitek

4 799 Kč

Božská tantra 180 minut

Celostní smyslná masáž pro muže i ženy obsahující rozvolnění pánevního dna před masáží pro dosažení lepšího proudění energie, dva rituály pro uctění těla a intimní masáž, před masáží je podáváno ceremoniální kakao pro hlubší zážitek 

5 299 Kč

Dark masáž s lehkými prvky BDSM 120 minut

Celostní smyslná masáž pro muže i ženy s trochou hravé dominance. Lehké hrátky s provazy, důtkami a dalšími zajímavými hračkami.  

3 399 Kč

Infrasauna 30 minut

Prohřátí a uvolnění těla před masáží v infrasauně pro ještě větší relax

299 Kč

Rozvolnění pánevního dna pomocí vibračního stroje 20 minut 

Masáží reflexních oblastí chodidla a akupunkturních bodů může pomoci: zlepšit krevní oběh a metabolismus,  uvolnit a stabilizovat páteř, svaly, energetické dráhy, zlepšit funkci střev a trávení, podpořit obranný systému organismu,  stimulovat libido. 

299 Kč

Relaxační masáž 60 minut (klasická masáž na lehátku)

Celotělová uvolňující olejová masáž. Relaxační masáž je zvláště důležitá v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží. Technika masáže umí pomoci od bolesti, napětí ztuhlých a bolavých svalů, pomáhá podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu. Používají se při ní jemnější a pomalé hmaty pro navození klidu a pohody.

799 Kč

Mystická čtyřruční masáž 90 minut

Relaxační celotělová masáž se dvěma masérkami 

3 699 Kč

Tatrický kurz pro jednotlivce i páry 390 minut

Kurz základů tantrické masáže pro zlepšení intimního života pro páry či jednotlivce 

7 700 Kč